Medycyna estetyczna - pasja i misja

Jeśli obawiasz się zabiegów medycyny estetycznej, chciałybyśmy dziś powiedzieć Ci kilka ciepłych słów.

Tak… pacjentki bardzo często boją się, że nie będą wyglądały naturalnie po zabiegach, a ich twarze zmienią się w doskonałe niczym “lalki”... czasem są niemal zdziwione, kiedy po zabiegu patrzą w lusterko i widzą siebie… tak po prostu piękniejszą i promienniejszą; potem oddychają z ulgą i z uśmiechem czują się dumne, że pokonały strach!

Bo to przecież jest właśnie ideą powstania i rozwoju tej dziedziny medycyny - odnowić skórę, przywrócić jej zdrowy rytm działania. Nie myśl o tych kobietach, które z pewną nonszalancją postanowiły nadużyć dobrodziejstwa technik estetycznych. Pomyśl o tych, z którymi na co dzień spotykamy się w naszych gabinetach.

To kobiety dojrzałe, które zmęczone pracą, nierzadko złą dietą, łączące sukces zawodowy z macierzyństwem, dostrzegają, że wyglądają starzej niż wskazuje na to metryka… Młode, piękne mamy, które chciałyby się czuć znów w pełni atrakcyjne. Nastolatki zrezygnowane nieskuteczną terapią przeciwtrądzikową...  Kobiety, które doświadczają silnej asymetrii twarzy… <3 wreszcie kobiety, które wygrały walkę z ciężką chorobą i potrzebują silnego zastrzyku energii pod każdą postacią.

Tak… o to właśnie chodzi! Nie o udoskonalanie doskonałego, co raczej prowadzi do nienaturalnych efektów... ale o wsparcie Twojej skóry na każdym etapie jej życia, żebyś Ty mogła poczuć się lepiej. Każdy Twój uśmiech po zabiegu jest dla nas ukoronowaniem tych wszystkich lat treningu, by być doświadczonym specjalistą, który potrafi mądrze i optymalnie dobrać terapię.

I właśnie to jest nasz świat medycyny estetycznej, nasza pasją, którą chcemy podzielić się z Tobą.

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: