Zespół specjalistów

 Karolina Hadasik

Dr n. med. Karolina Hadasik - dermatolog - wenerolog

Specjalista dermatolog - wenerolog, medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Tychach i Klinicznym Oddziale Dermatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Do 2016 r. związana z Kliniką Dermatologii SUM w Katowicach, gdzie prowadziła działalność naukową oraz seminaria dla studentów Wydziału Lekarskiego. W 2018 r. obroniła pracę doktorską dotyczącą psychodermatologii.  Twórczyni  i właścicielka gabinetu Centrum Zdrowej Skóry.

Autorka wielu publikacji badań klinicznych publikowanych w uznanych czasopismach branżowych polskich i zagranicznych, koncentrujących się w kręgu dermatologii oraz psychodermatologii. Prowadziła wykłady na krajowych i międzynarodowych kongresach dermatologicznych.
Systematycznie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności ucząc się od światowych ekspertów, aby zapewnić swoim pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.
Od 2009 r. wykorzystuje różnorodne technologie laserowe w leczeniu zmian skórnych, fotostarzenia, rozstępów, blizn i teleangiektazji oraz zabiegi medycyny estetycznej, których skuteczność oparta jest na rzetelnych danych naukowych.
Prywatnie mama i entuzjastka zdrowego stylu życia, której marzeniem jest przywrócenie naturalności i delikatności na twarzach pacjentek i pacjentów.

Elżbieta Anusiewicz

Mgr Elżbieta Anusiewicz - kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, gdzie w 2009 r. obroniła pracę magisterską pod tytułem: " Istota i znaczenie zabiegów kosmetycznych w funkcjonowaniu gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej". Doświadczenie zawodowe zdobywała w prestiżowych gabinetach kosmetycznych na terenie Śląska. Od 2008r. właścicielka gabinetu Mea Style, gdzie zapewniała swoim klientom najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo, wyposażając go w najlepsze sprzęty oraz technologie.

Uznany w branży szkoleniowiec na największych targach kosmetycznych. Prowadziła szkolenia, na terenie całej Polski, z zakresu teorii i praktyki zabiegów kosmetycznych dla gabinetów kosmetycznych, studentów oraz lekarzy. Wielokrotnie zapraszana do telewizji TVS jako ekspert w tematyce urody.
Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, kongresach oraz sympozjach, również zagranicą. Praca daje jej niesamowitą satysfakcję. Specjalizuje się w prowadzeniu terapii trądzikowych i profilaktyce przeciwstarzeniowej wykorzystując najlepsze technologie oraz kosmeceutyki. Współtwórczyni Centrum Zdrowej Skóry,  miejsca gdzie dermatologia i kosmetologia łączą swoją wiedzę i doświadczenie.

lek. Natalia Salwowska - dermatolog-wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz doktorant Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Kontynuuje studia podyplomowe z zakresu estetyki lekarskiej.

Dermatologia jest jej pasją. Cechują ją wnikliwość oraz precyzja, a także absolutna gotowość do poszukiwania rozwiązania problemu aż do maksymalnego sukcesu w terapii. To sprawia, że w pracy ceni sobie dostęp do szerokiego wachlarza możliwości terapeutycznych, a także kompletności w komponowaniu planu leczenia.

Jako pasjonatka dobrych i nieszablonowych brzmień muzycznych staje się również lekarzem nie szukającym tylko najprostszych ścieżek.

lek. Katarzyna Pyrkosz - dermatolog-wenerolog

Absolwentka Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz doktorant Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Autorka wielu artykułów naukowych opublikowanych w uznanych czasopismach medycznych oraz wystąpień na konferencjach dermatologicznych w Polsce i za granicą.
Jako wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przekazuje przyszłym lekarzom wiedzę z zakresu dermatologii i wenerologii oraz chorób wewnętrznych.

Stale poszerza swoją wiedzę w ramach kursów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.
Jako zwolenniczka holistycznego podejścia do dolegliwości zdrowotnych rozpatruje problemy skórne w odniesieniu do ogólnego stanu zdrowia swoich pacjentów. Pomaga jej w tym zdobyte w przeszłości doświadczenie w pracy lekarza ogólnego i codzienna praktyka w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii.

mgr Katarzyna Krawczyk-Prusko - lic. kosmetolog


Wykształcenie kosmetologiczne zdobywała do 2008 roku, zdając po kolei egzamin zawodowy, a następnie kontynuując naukę w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, również w zakresie pedagogicznym, kończąc kierunek tytułem magistra w zakresie specjalności: pedagogika i promocja zdrowia.

Kocha swoją pracę i z wielką pasją poszerza zakres umiejętności.  W naszym Centrum specjalizuje się w zabiegach z zakresu modelowania sylwetki kriolipolizą oraz falą uderzeniową. Wykonuje również zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej w ścisłej współpracy z zespołem lekarskim.

Prywatnie marzy o kolejnych podróżach, uwielbia zwierzęta w każdej wolnej chwili spędza czas na spacerach ze swoim pupilem.

 

Lek. Monika Cygan

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Megrez Sp.z o.o. w Tychach. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. W pracy zawodowej cechuje się dokładnością i troską o dobro pacjenta.

Swoją wiedzę i umiejętności na bieżąco poszerza biorąc udział w licznych konferencjach, kursach i stażach. Zamiłowanie do estetyki przekłada na rozwój w wybranch dziedzinach medycyny estetycznej, skupiając się głównie na dermatochirurgii i skleroterapii.

 
Na co dzień mama, kochająca podróże, kulinarne eksperymenty i zdrowy styl życia

 

lek.dent. Julia Bijoch - stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, której dążenie do perfekcji  i najwyższego poziomu leczenia już na studiach przełożyło się na stypendia naukowe rektora. Następnie ukończyła liczne staże nie tylko w Polsce, ale również na Uniwersytecie Nowego Jorku oraz Uniwersytecie w Zurychu, dzięki czemu bliskie są jej najlepsze, zachodnie standardy leczenia. Jest również absolwentką Specjalistycznych Studiów Podyplomowych dla lekarzy w zakresie medycyny estetycznej.

W praktyce lekarskiej wysoce ceni odpowiedzialne podejście do terapii oraz pracę zespołową, tak, aby rezultaty leczenia przyniosły maksymalne efekty dla pacjenta.

Prywatnie jej pasją jest naturalny wygląd, a praca w świecie mody oraz zamiłowanie do podróży kształtują wrażliwość na piękno i dobrze pojętą estetykę - tak ważne w indywidualnym podejściu do naturalnych efektów terapii medycyny estetycznej.

Karolina Kocierz-Więcek - menadżer


W 2010 roku ukończyła ŚWSZ w Katowicach na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym na Kierunku Pedagogiki Społecznej. W miejsce egzaminu końcowego wybrała realizację innej pasji związanej z zaangażowaniem w pracę z pacjentami. Doświadczenie zawodowe zbierała, pracując w klinikach leczenia niepłodności.

Uwielbia pracę z ludźmi, dzięki nim czerpie energię do życia, a w połączeniu z doskonałym zmysłem organizacyjnym, jest niezastąpionym menadżerem naszego Centrum.

Prywatnie -kryminalne seriale i książki pochłania w ilościach hurtowych, interesuje się Holokaustem, potrafi haftować i nieobce jej są prace remontowe. Jest zdroworozsądkowa, praktyczna, potrafi zarządzać czasem i uwielbia wyzwania. Lubi gotować dla najbliższych. Kocha swoją rodzinę, a czas spędzony w pracy wykorzystuje do samorealizacji. Relaksuje się na łonie natury.

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: