Rewitalizacja skóry kwasem hialuronowym Juvéderm

Juvéderm® VOLITE to  zabieg łączący właściwości mezoterapii i aplikacji preparatu wypełniającego, dzięki czemu zyskał uznanie dermatologów na całym świecie. Jego właściwości nawilżające oraz napinające skórę sprawdzają się jako skuteczna metoda rewitalizacji. Mogą być również sposobem na przygotowanie do  dalszych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

Preparat stworzono na bazie unikalnego połączenia nisko- i wysoko-cząsteczkowego kwasu hialuronowego w postaci usieciowanego żelu, w nowoczesnej technologii VYCROSS™. Dzięki swojej  konsystencji produkt działa intensywniej, dając dłużej utrzymujące się, a zarazem naturalniejsze efekty.

Juvéderm® VOLITE to preparat podawany śródskórnie. Rezultaty jego działania widać już po kilku tygodniach – skóra staje się wyraźnie jędrniejsza i bardziej elastyczna, a do terapii może wystarczyć jeden zabieg. Procedurę można powtórzyć po upływie 6-9 miesięcy. To także zabieg rewitalizujący i odmładzający dla delikatnej skóry wokół oczu i ust, skóry szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni.

 

 

Juvederm

 

 

Możesz także roważyć zabieg Profhilo, który minimalizuje się pojawienie siniaków pozabiegowych. Dzięki opatentowanej budowie i specjalnej technice podania umożliwia skuteczny i bezbolesny remodeling tkanek.

Opatentowana technika BAP zakłada tylko 5 wkłuć po każdej stronie twarzy i szyi. Za sprawą nowatorskiej technologii uzyskano stabilizowany termicznie hybrydowy kompleks kwasu hialuronowego o dwóch wielkościach cząsteczek, kluczowych w procesach gojenia ran, dających gwarancję odwzorowania fizjologicznych warunków naprawy tkankowej. Kompleks ten działa biostymulująco i tworzy odpowiednią podporę dla macierzy zewnątrzkomórkowej, utrzymując ją w odpowiednim napięciu i nawilżeniu. Poprawa wyglądu widoczna jest często natychmiast po zabiegu, najważniejsze jednak, że narasta w czasie, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi. To powolne narastanie efektu związane jest z faktem, iż w tkance własnej zachodzą procesy przebudowy, a tym samym pozytywne zmiany mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: