Rewitalizacja skóry kwasem hialuronowym Juvéderm

Juvéderm® VOLITE to nowoczesny zabieg łączący właściwości mezoterapii i aplikacji preparatu wypełniającego, dzięki czemu zyskał uznanie dermatologów na całym świecie. Jego właściwości nawilżające oraz napinające skórę sprawdzają się jako skuteczna metoda rewitalizacji. Mogą być również sposobem na przygotowanie do  dalszych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

Preparat stworzono na bazie unikalnego połączenia nisko- i wysoko-cząsteczkowego kwasu hialuronowego w postaci usieciowanego żelu, w nowoczesnej technologii VYCROSS™. Dzięki swojej wyjątkowej konsystencji produkt działa intensywniej, dając dłużej utrzymujące się, a zarazem naturalniejsze efekty.

Juvéderm® VOLITE to preparat podawany śródskórnie. Rezultaty jego działania widać już po kilku tygodniach – skóra staje się wyraźnie jędrniejsza i bardziej elastyczna.  Dodatkowo skóra po zabiegu nabiera blasku i wygląda na zdecydowanie bardziej wypoczętą i witalną. Unikalną cechą Juvéderm® VOLITE jest fakt, że wszystko to można uzyskać zaledwie po jednym zabiegu. Procedurę można powtórzyć po upływie 6-9 miesięcy. Doskonale sprawdza się ona jako zabieg rewitalizujący i odmładzający dla delikatnej skóry wokół oczu i ust, skóry szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni.

 

 

Juvederm

 

 

Boisz się siniaków? Boisz się bólu? Chcesz silnej regeneracji skóry? Profhilo wyznacza nowy kierunek w terapii starzejącej się skóry i tkanki podskórnej. Dzięki opatentowanej budowie i specjalnej technice podania skuteczny i bezbolesny remodeling tkanek jest możliwy.

Opatentowana technika BAP zakłada tylko 5 wkłuć po każdej stronie twarzy i szyi. Za sprawą nowatorskiej technologii uzyskano stabilizowany termicznie hybrydowy kompleks kwasu hialuronowego o dwóch wielkościach cząsteczek, kluczowych w procesach gojenia ran, dających gwarancję odwzorowania fizjologicznych warunków naprawy tkankowej. Kompleks ten działa biostymulująco i tworzy odpowiednią podporę dla macierzy zewnątrzkomórkowej, utrzymując ją w odpowiednim napięciu i nawilżeniu. Poprawa wyglądu widoczna jest często natychmiast po zabiegu, najważniejsze jednak, że narasta w czasie, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi. To powolne narastanie efektu związane jest z faktem, iż w tkance własnej zachodzą procesy przebudowy, a tym samym pozytywne zmiany mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: