8-Punktowy lifting twarzy

Zauważyłaś, na skórze swojej twarzy nasilony proces starzenia z wiotkością tkanek na czele, ale nie jesteś jeszcze gotowa aby poddać się procedurom chirurgicznym? A może jesteś po drakońskiej diecie i Twoja skóra straciła na objętości, powodując smutny i zmęczony wyraz twarzy?

Rozwiązaniem może być 8-punktowy lifting twarzy – to innowacyjna technika podawania wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, stworzona przez światowej sławy chirurga plastycznego, doktora Mauricio De Maio. Polega na przywróceniu objętości w ośmiu strategicznych miejscach, maksymalnie je unosząc przy użyciu względnie małych ilości kwasu hialuronowego. Celem tego zabiegu jest stworzenie punktów podporowych dla okolicy oczodołowej i tzw. doliny łez, środkowej części twarzy, bruzd nosowo-wargowych, kącików ust i linii żuchwy.  Zabieg polecany jest dla osób, które pragną przywrócić młodość i piękny kształt swojej twarzy, nie zmieniając jej rysów! Kończymy z przerysowanymi policzkami i krzywym uśmiechem po przesadzonym wypełnieniu bruzd nosowo – wargowych. Stawiamy na całkowicie naturalny wygląd. To subtelne przywrócenie naturalnego piękna i odmłodzenie o kilka lat.

Efekty zabiegu widoczne są natychmiast, większość osób powraca do normalnego funkcjonowania bezpośrednio po lub kilka godzin po zabiegu. Wykorzystanie w tej metodzie uznawanej na całym świecie marki kwasu hialuronowego zapewnia wysoki profil bezpieczeństwa zabiegu i pozwala na minimalizacje tymczasowych skutków ubocznych takich jak: zaczerwienienie, ból/nadwrażliwość skóry, twardość, opuchlizna, powstawanie grudek/guzków, siniaków. Rezultaty zabiegu mogą utrzymywać się średnio przez okres około 12-18 miesięcy, jednak w niektórych przypadkach konieczne bywa przeprowadzenie zabiegów korygujących – dla podtrzymania pożądanego wyglądu.

 

 

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: