Dermapen™


Dermapen™
to urządzenie przeznaczone do mikronakłuwania skóry w celu jej dogłębnej odbudowy. Zaawansowana technologia pulsujących igieł sprawia, że Dermapen zdecydowanie wyróżnia się na tle innych metod mezoterapii swoją efektywnością, bezpieczeństwem oraz komfortem dla pacjenta. 

Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacznie skraca również czas rekonwalescencji i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Mnogość wskazań terapeutycznych pozwalają prowadzić bardzo zaawansowane terapie.

DERMAPEN™ może stanowić pierwszą metodę walki z oznakami fotostarzenia, skórą wiotką i skłonną do trądziku.

Zmniejsza  widoczność porów, redukuje widoczność rozstępów czy blizn potrądzikowych bądź oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

Zabieg mikronakłuwania frakcyjnego Dermapen wykonywany jest przy użyciu głowicy wyposażonej w 12 sterylnych, molibdenowych, ultra-cienkich igieł, które dokonują kilku tysięcy mikronakłuć na określoną głębokość skóry (od 0,2 mm do 3,5 mm). Dzięki iniekcjom, do skóry wprowadzane są specjalnie dobrane preparaty zawierające substancje aktywne o właściwościach odżywczych, regenerujących lub nawilżających.

 

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: