Dermapen™

Harper`s BazzarDermapen™ to innowacyjne urządzenie przeznaczone do mikronakłuwania skóry w celu jej dogłębnej odbudowy. Zaawansowana technologia pulsujących igieł sprawia, że Dermapen zdecydowanie wyróżnia się na tle innych metod mezoterapii swoją efektywnością, bezpieczeństwem oraz komfortem dla pacjenta. 

Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacznie skraca również czas rekonwalescencji i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędzie do zadań specjalnych.

DERMAPEN™ jest pierwszą linią walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku.

To odkrycie medycyny estetycznej zmniejsza  widoczność porów, redukuje widoczność rozstępów czy blizn potrądzikowych bądź oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

Zabieg mikronakłuwania frakcyjnego Dermapen wykonywany jest przy użyciu głowicy wyposażonej w 12 sterylnych, molibdenowych, ultra-cienkich igieł, które dokonują kilku tysięcy mikronakłuć na określoną głębokość skóry (od 0,2 mm do 3,5 mm). Dzięki iniekcjom, do skóry wprowadzane są specjalnie dobrane preparaty zawierające substancje aktywne o właściwościach odżywczych, regenerujących lub nawilżających.

 

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: