Regulamin konkursu "Gdyby Mikołaj był Kobietą"

 KONKURS GDYBY MIKOŁAJ BYŁ KOBIETĄ

który odbędzie sie w trakcie LIVE na Instagramie @centrumzdrowejskory
3 grudnia g:19:00

1.Organizatorem konkursu “Gdyby Mikołaj był Kobietą”, który odbędzie się w trakcie LIVE na koncie @centrumzdrowejskory jest Centrum Zdrowej Skóry Centrum Zdrowej Skóry, ul. Bałtycka 158/u2, 40-778 Katowice

2. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

3.Konkurs polega na odpowiedzi na pytania konkursowe w czasie LIVE w czwartek 3 grudnia 2020 r.

4.Nagrody przypadną 3 kolejnym osobom, które jako pierwsze napiszą prawidłową odpowiedź w komentarzu w czasie LIVE na 3 kolejno zadanie pytania. Jedna osoba może otrzymać TYLKO 1 nagrodę. Jeżeli w kolejnym pytaniu jako pierwsza prawidłowej odpowiedzi udzieli osoba, która już została nagrodzona, nagroda przypadnie autorowi drugiej prawidłowej odpowiedzi udzielonej na to pytanie.

5.Odpowiedź konkursowa na poszczególne pytania musi zostać oznaczona kolejno słowami jako: ODPOWIEDŹ 1, ODPOWIEDŹ 2, ODPOWIEDŹ 3.

6.Nagrody to 3 kosmetyczki ZO Skin Health wraz z miniproduktem Intense Eye Creme

7.Nagrody będzie można odebrać we wskazanym terminie u Organizatora, z zachowaniem obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych. W wyraźnie istotnych przypadkach, będzie możliwe wysłanie nagrody do laureata pocztą. Nagród nie można wymieniać w żaden sposób na żadną inną formę nagrody.

8.Organizator nie odpowiada za prawidłowe działanie łączy oraz zakłóceń w trakcie LIVE, które wpłyną na kolejność pojawiających się odpowiedzi. Jako pierwsza uznana będzie ta, która w czasie rzeczywistym pojawi się jako pierwsza.

9. Serwisy Facebook i Instagram są w pełni zwolnione z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.

10.Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: