Radiofrekwencja mikroigłowa / Fala radiowa MesoTherm

Radiofrekwencja mikroigłowa MesoTherm Katowice

MesoTherm jest niezwykle zaawansowaną metodą odnowy skóry i aktywnego odmładzania. Łączy aż sześć różnych technologii: mikrodermabrazję korundową, laser biostymulacyjny, falę radiową monopolarną, mikronakłuwanie, elektroporację oraz drenaż limfatyczny. „Sercem" metody jest radiofrekwencja igłowa - jednoczesne połączenie mechanicznego mikronakłuwania oraz diatermii. Badania potwierdzają, że ten duet jest obecnie najskuteczniejszą terapią regeneracyjną i odnawiającą dla wszystkich typów skóry, a szczególnie tych, które wymagają intensywnej terapii bądź prewencji anti-age. Urządzenie MesoTherm posiada europejski certyfikat medyczny CE.

Jest to metoda, która sprzyja procesowi silnej regeneracji i przebudowy skóry. Zabieg z powodzeniem leczy szereg zmian i zaburzeń na skórze twarzy i ciała, jak: nieprawidłowa keratynizacja (zaburzenia złuszczania naskórka), nadmierne rogowacenie, łojotok, rozszerzone pory,  trądzik, przyspieszone procesy starzenia, zwiotczenie skóry, zmiany grawitacyjne, fotostarzenie, zaburzenia na tle melaninowym (przebarwienia), blizny (również potrądzikowe), rozstępy.

Fala radiowa Katowice

 

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg uważany jest za komfortowy. Jedynie podczas radiofrekwencji igłowej może być odczuwalny lekki dyskomfort, który jednak już po kilku chwilach staje się akceptowalny nawet dla najbardziej wrażliwych osób.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Wiele badań, prowadzonych na różnych typach skór, nie wykazało pojawienia się żadnych reakcji niepożądanych. Bezpieczeństwo metody, nawet przy terapii skór atopowych i nadwrażliwych, zagwarantowane jest dzięki zastosowaniu hypoalergicznych kosmeceutyków.

 
Jak wygląda skóra po zabiegu i dlaczego konieczna jest dalsza pielęgnacja w domu?

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest rumień i obrzęk. Stan ten trwa zwykle kilka godzin, a uczucie lekkiej nadwrażliwości skóry może trwać do dwóch dni po zabiegu. W celu ochrony, uspokojenia, normalizacji i zrównoważenia skóry,specjalista zaleci stosowanie odpowiednich kosmeceutyków, mających na celu uzupełnienie i wzmocnienie efektów synergii z aparaturą MesoTherm.

Ile zabiegów trzeba wykonać dla najlepszych rezultatów?

Efekty zabiegu MesoTherm będą widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu. Natomiast dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów specjalista zaleci indywidualnie dla Państwa dobraną serię od 6 do 10 zabiegów. Konieczność wykonania serii zabiegowej wiąże się z trybem naszego życia, który niestety nie zawsze jest zdrowy, z niewłaściwą dietą oraz z zanieczyszczeniem środowiska zewnętrznego. Kondycja skóry oraz wiek warunkują ilość zabiegów, niezbędnych dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów. Badania wskazują, że u osób regularnie poddających się terapii MesoTherm, wiek skóry został obniżony aż do kilkunastu lat w stosunku do wieku biologicznego!

Po zabiegu:

  • w ciągu 48 godzin po zabiegu nie wykonywać intensywnych ćwiczeń
  • w ciągu tygodnia nie korzystać z basenu, nie zażywać kąpieli słonecznych
  • stosować wysoką fotoprotekcję ( 30-50 SPF) w ciągu całej kuracji i do 3 tygodni po zakończeniu serii

 
Mesotherm to doskonała alternatywa lub uzupełnienie efektów jakie przynoszą lasery frakcyjne z głęboką penetracją tkanki.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • wszczepiony rozrusznik serca
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  • choroby układu sercowo-krążeniowego

 

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: