Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno żeby mieć piękną skórę: ZO SKIN HEALTH

W miniony weekend nasza mgr kosmetologii Elżbieta Anusiewicz spotkała się w Warszawie z międzynarodowym trenerem ZO Skin Health Vanią Busse oraz Panią Ewą Engländer ZO Skin Health Polska, dzięki której ta wyjątkowa linia kosmetyków jest dostępna dla pacjentów w Polsce... a może wkrótce i w DerMei?     

  Co nam opowiedziała mgr Ela po powrocie?

"Bardzo zaciekawiła mnie marka ZoSkin Health stworzona przez dr Zeina Obagi. Ciekawostką jest to, że Dr Obagi na początku swojej kariery był patologiem. Miał tą wyjątkową możliwość, by jego podejście do skóry zaczęło się od postrzegania skóry na poziomie komórkowym! Temat tak go zafascynował, że ukończył specjalizację dermatologiczną. Teraz dr Obagi ma 76 lat, prowadzi 4 kliniki w USA. Znany jest z tego, że leczy skórę bez antybiotykoterapii i sterydów. Jest autorytetem dla wielu lekarzy oraz kosmetologów na całym świecie. Myślę, że już wkrótce sami Państwo się przekonacie o skuteczności tych dermokosmetyków, realizując polecane przeze mnie procedury, które będą przywracały zdrowie Waszej skórze."

   Jak działa filozofia ZO i czym różni się od wszystkich innych?

ZO Skin Health to nie leczenie objawów. ZO Skin Health to przywracanie właściwych funkcji barierowych i przywracanie zdrowia skórze.

Do naszego Centrum często trafiają pacjenci ze skórami ze stanami chorobowymi, charakteryzującymi się stanem zapalnym. Co by na to powiedział dr Obagi? Zauważył on poprzez swoje doświadczenie, że najlepszą formą leczenia skór jest indukowanie na przewlekły stan zapalny, kontrolowanego stanu zapalnego poprzez wykorzystanie specjalnie opracowanych składników roślinnych i aktywnych zawartych w jego preparatach. I ten mechanizm po prostu DZIAŁA!

   Program jest dla świadomych Pacjentów. Opiera się głównie na kilku-kilkunastotygodniowej kuracji domowej. Cały proces leczenia wsparty jest opieką i konsultacjami. Efekty leczenia melasmy, trądzików, przedwczesnego procesu starzenia są absolutnie spektakularne!!!

Szczegóły wkrótce!

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: