NANOFRAX – terapia nanoiniekcji

Nanoterapia NanoFrax to doskonały całoroczny zabieg. Dzięki innowacyjnemu urządzeniu, niwelowane są różnego rodzaju niedoskonałości skóry, co czyni ją jeszcze piękniejszą i zdrowszą.  

Nanoterapia to zabieg całoroczny, bardzo komfortowy i bezbolesny. Wykonywany jest na twarz, skórę wokół oczu ( górna powieka do obszaru powieki ruchomej oraz dolna powieka do linii rzęs), ale także na usta w celu w celu ich uwypuklenia i hydratacyjnego powiększenia.

Zabieg Nanofrax w połączeniu z odpowiednimi procedurami, wzmacnia skórę na poziomie komórkowym, chroni ją przed działaniem czynników środowiskowych, uszczelnia naczynia krwionośne.

Zabieg rekomendowany jest również skórom bardzo cienkim, silnie unaczynionym, z rumieniem, teleangiektazjami, trądzikiem różowatym, oraz po kuracjach farmakologicznych, które zaburzyły funkcjonowanie skóry, pozostawiając przebarwienia lub mocno ją uwrażliwiły, a także dla diabetyków.

DERMO Centrum Zdrowej Skóry rekomendujemy zabiegi nanoiniekcji w połączeniu substancjami aktywnymi ( ampułki medyczne, maski celulozowe) lub zabiegi nanofrax w połączeniu z peelingami medycznym Dermaquest.

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: