Infuzja tlenowa BeCeuticals

Infuzja tlenowa BeCeuticals

Zabieg który pokochali celebryci, łączy nowoczesną, nieinwazyjną, skuteczną metodę infuzji tlenowej z użyciem doskonałych szwajcarskich kosmeceutyków BeCeuticals.
Skuteczne odmłodzenie i nawilżenie skóry zapewnione jest dzięki połączeniu technologii hiperbarycznego tlenu z 15% witaminą C i innymi składnikami aktywnymi.

Ekskluzywny zabieg, który  zdobył nagrodę Prix de Beaute – COSMOPOLITAN 2017 – dostępny w DERMO Centrum Zdrowej Skóry.

Szeroka gama produktów szwajcarskiej marki BE CEUTICALS® zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry. Zabieg zapewnia natychmiastowy efekt z zachowaniem bezpieczeństwa wykonania.
Ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne,  idealnie sprawdza się jako wsparcie kuracji dermatologicznych (trądzik, trądzik różowaty, laseroterapia).
Kluczową rolę spełniają tutaj kosmeceutyki Be Ceuticals, wprowadzane w głąb skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu, co gwarantuje bardzo dobrą przenikalność.
W zależności od zastosowanego preparatu infuzja tlenowa wyrównuje koloryt cery, rozjaśnia przebarwienia, zagęszcza i ujednolica skórę, wygładza zmarszczki, łagodzi stany zapalne.
Efekt zabiegu utrzymuje się do 2 tygodni. Polecamy stosowanie kuracji domowej wybranym kosmeceutykiem BeCeuticals w celu maksymalnej poprawy kondycji skóry oraz wzmocnienia rezultatu.

Wskazania do zabiegu:

  • nawilżenie i odżywienie skóry
  • wygładzenie struktury skóry, przywrócenie blasku
  • wspomaganie terapii anti-aging, po laseroterapii, po radiofrekwencji igłowej w celu poprawy nawilżenia i przyspieszenia procesu złuszczania i regeneracji
  • przy terapiach trądzikowych (tlen hamuje rozwój bakterii trądzikowych Propionibacterium acnes)
  • odmłodzenie skóry dojrzałej, profilaktyka dla skóry młodszej

Przeciwwskazania:
 
Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny, można go stosować nawet u osób z łuszczycą i egzemą.

Z zabiegu wyłączają tylko aktywne stany zapalne na skórze objętej zabiegiem oraz aktywna opryszczka.

Copyright ⓒ 2018 Dermo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: